Nasza misja

WOLTEES to marka łącząca doświadczenie i innowacyjność. Działamy od 2010 roku (rozpoczęcie działalności przez Tomasz Stradomski), a nasi Partnerzy są obecni na rynku automatyki i mechaniki już ponad 30 lat.

Wierzymy, że podstawą powodzenia każdego projektu jest dogłębne zrozumienie potrzeb Klienta. Definiując założenia projektu nie boimy się otwartej dyskusji z Klientem i przedstawienia naszego spojrzenia na zagadnienie – słuchamy i proponujemy rozwiązania. Komunikacja z Klientem jest dla nas kluczowym elementem na wszystkich etapach projektu. Kierujemy się zasadą, iż lepsze nie zawsze oznacza bardziej skomplikowane – w naszej pracy szukamy rozwiązań optymalnych.

Tworzymy i modernizujemy maszyny, urządzenia, linie, których celem jest poprawa efektywności pracy lub rozwiązanie problemów technologicznych. Skupienie na indywidualnych potrzebach Klientów sprawia, iż każdy nasz projekt jest unikatowy i dlatego wymaga od nas pełnego zaangażowania w jego realizację.

Sukces naszych realizacji to nie tylko perfekcyjnie przygotowana koncepcja i dokumentacja ale przede wszystkim dobór Partnerów biznesowych. Nasi Partnerzy to gwarancja jakości i profesjonalizm.

Najważniejszym dowodem zadowolenia naszych Klientów i uznania dla naszej pracy są kolejne zlecenia, które od nich otrzymujemy.

onas1

Zobacz nasz profil na facebook